2006-2007

FUTSAL-LIIGA 2006-2007

 

#JOUKKUEOVTHTMPMPTS
1Ilves FS181152734838
2GFT181107967333
3Ruutupaidat188731018731
4PoPa18945817031
5TP-Kaarle188551168729
6Mad Max18738617224
7VALO18738699024
8Loiske186210739220
9TPK183510718514
10Tervarit18141359967
pelaajamaalitsyötötyht.

Harri Mikkola

325
Joni Niskavaara5 5
Jussi Saarinen6 6
Eero Kuusikko9110
Timo Kopola2 2
Joni Kopra617
Ville Mustanoja1 1
Veli Helpiö314
Jere Blom 11
Jari-Pekka Mäkelä4 4
Jarno Mattila617
Jarno Mäkinen2 2
Tuomas Kallioinen 11
Jarno Hyökyvaara2 2
Tuomas Kuusikko 11

 

Tilastoissa puutteita:

* Valo - Mad Max syöttöpisteet
* Mad Max - Loiske syöttöpisteet
* Popa - Mad Max maalintekijät ja syöttöpisteet
* GFT - Mad Max syöttöpisteet toiseen ja kolmanteen maaliin
* Mad Max - TPK syöttöpisteet
* Ruutupaidat - Mad Max syöttöpisteet
* Tervarit - Mad Max syöttöpisteet
* Kaarle - Mad Max syöttöpiste
* Mad Max - Valo syöttöpisteet toiseen ja neljänteen maaliin
* Mad Max - Kaarle syöttöpisteet ensimmäiseen ja kolmanteen
* Mad Max - Ruutupaidat maalintekijät ja syöttöpisteet
* Loiske - Mad Max syöttöpisteet ensimmäiseen, toiseen ja viidenteen maaliin
* Mad Max - GFT maalintekijät ja syöttöpisteet
* Mad Max - Tervarit syöttöpisteet ensimmäiseen, toiseen ja kolmanteen maaliin
* Mad Max - Popa syöttöpisteet toiseen ja kolmanteen maaliin
* Ilves - Mad Max syöttöpiste toiseen maaliin

sekä

ottelumäärät + varoitukset ja ulosajot