2007-2008

FUTSAL-LIIGA 2007-2008

 

#JOUKKUEOVTHTMPMPTS
1GFT1814131046743
2PoPa181323834341
3TPK181125914835
4Ruutupaidat18909869527
5Ilves FS18828677826
6Mad Max18747776125
7Tervarit18819637325
8Loiske184410628116
9VALO1832135410111
10TP-Kaarle1824127911910
pelaajamaalitsyötötyht.

Harri Mikkola

8614
Timo Kopola10717
Joni Niskavaara9211
Tuomas Kallioinen123
Veli Helpiö8311
Mikko Takala415
Joni Kopra336
Jarno Mattila16420
Eero Kuusikko358
Jaakko Juuti 145
Jirka Järvi2 2
Aki Iso-Pietilä112
Jere Blom426
Jarno Mäkinen 11

 

Tilastoissa puutteita:

* Tervarit - Mad Max syöttöpisteet
* GFT - Mad Max syöttöpisteet ensimmäiseen, toiseen, viidenteen ja kuudenteen maaliin
* Mad Max - Tervarit syöttöpisteet
* TPK - Mad Max syöttöpisteet ensimmäiseen, toiseen ja kolmanteen maaliin
* Ilves - Mad Max syöttöpiste
* Mad Max - Popa maalintekijä ja syöttöpiste
* Popa - Mad Max syöttöpiste
* Mad Max - Ilves maalintekijät ja syöttöpisteet
* Loiske - Mad Max syöttöpiste kolmanteen maaliin
* Mad Max - GFT maalintekijät ja syöttöpisteet

sekä ottelumäärät + varoitukset ja ulosajot