2009-2010

FUTSAL-LIIGA 2009-2010

 

#JoukkueOVTHTMPMP
1GFT181440893646
2Ilves FS181215704537
3Tervarit1811251096035
4TPK1811161015534
5Mad Max181044854334
6KaDy18936735830
7PoPa185210557717
8FT Kemi-Tornio1851125412016
9Ruutupaidat18301548929
10Loiske181017301283
pelaajamaalitsyötötyht.

Jaakko Laitinen

7411
Joni Kopra358
Vesa Pajula617
Juhana Jyrkiäinen6 6
Timo Kopola7613
Joni Pakola527
Jarno Mattila213
Joni Niskavaara123
Jussi Kuusela145
Jukka Saari 11
Jere Blom134
Jari-Pekka Mäkelä2 2
Juha Ojanperä 11
Riku Raikko112

 

Tilastoissa puutteita:

* FTK - Mad Max kaikki syöttöpisteet + toisen jakson maalintekijät (x8)
* Tervarit - Mad Max syöttöpiste
* Mad Max - Loiske maalintekijät ja syöttöpisteet
* TPK - Mad Max maalintekijät ja syöttöpisteet
* Ruutupaidat - Mad Max syöttöpiste kolmanteen maaliin
* Loiske - Mad Max maalintekijät ja syöttöpisteet
* Mad Max - Popa maalintekijät ja syöttöpisteet

sekä ottelumäärät + varoitukset ja ulosajot